یکشنبه 3 مهر 1401 - 8:13
کد خبر : 18281
اخبار : اجتماعی
تاريخ انتشار : دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 - 10:20
مهندس رحمانی خلیلی:روزانه 8 تن زباله از سطح شهر خلیل شهر جمع آوری می شود
مهندس رحمانی خلیلی:روزانه 8 تن زباله از سطح شهر خلیل شهر جمع آوری می شود

مهندس رحمانی خلیلی با اشاره به عزم مدیریت شهری برای حفظ محیط زیست شهر گفت: روزانه 8 تن زباله از سطح خلیل شهرجمع آوری می شود.

مهندس عبدالجواد رحمانی خلیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری با اشاره به برنامه های شهرداری خلیل شهربرای حفظ و حراست از محیط زیست اظهار داشت: محیط زیست یک سرمایه بزرگ و خدادادی است که باید با همه توان و ظرفیت از آن پاسداری کرد.

شهردارخلیل شهر افزود: مدیریت شهری خلیل شهر وظیفه خود می داند تا با استفاده از امکانات و پتانسیل خود و بهره گیری از طرح های مختلف، از محیط زیست منطقه پاسداری کند.

وی با اشاره به تلاش شهرداری خلیل شهر برای جمع آوری زباله های سطح شهر ادامه داد: بر اساس آمار، روزانه حدود 8 تن زباله در خلیل شهر توسط شهرداری جمع آوری می شود.

شهردار خلیل شهراضافه کرد: موضوع مدیریت پسماند از جمله مسائلی است که شهرداری خلیل شهر با جدیت دنبال کرده و به دنبال تکفیک زباله های شهری از مبدأ است.

رحمانی خلیلی عنوان کرد: تلاش داریم تا آموزش و فرهنگسازی لازم برای تفکیک زباله های شهری از مبدأ به مقصد توسط شهروندان انجام شود که این امر گام موثری برای حراست از محیط زیست منطقه خواهد بود.

 

گردآورنده ي خبر : م.رضایی

ارسال نظر
The answer is

اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليد کننده سیستم ها و بسته های ترم افزاری مي باشد.