یکشنبه 3 مهر 1401 - 8:41
کد خبر : 16242
تاريخ انتشار : سه شنبه 6 بهمن 1394 - 14:3
اطلاعیه اتلاف ومعدوم سازی سگهای ولگرد
به اطلاع همشهريان و شهروندان عزيز مي رساند كه در اجراي بند 15 ماده 55 قانون شهرداري و به منظور پيشگيري و جلوگيري از شيوع امراض ساريه انساني و حيواني و برقراري آسايش و آرامش همشهريان در سطح شهرطرح اطلاف سگهاي ولگرد بلا صاحب و مضرتوسط شهرداري با همكاري و نظارت دادستاني محترم ، كلانتري 12 ، شبكه بهداشت و درمان ، شبكه دامپزشكي و اداره حفاظت محيط زيست از تاريخ 7/11/94لغايت 11/11/94 به اجرا در خواهد آمد.

به اطلاع همشهريان و شهروندان عزيز مي رساند كه در اجراي بند 15 ماده 55 قانون شهرداري و به منظور پيشگيري و جلوگيري از شيوع امراض ساريه انساني و حيواني و برقراري آسايش و آرامش همشهريان در سطح شهرطرح اطلاف سگهاي ولگرد بلا صاحب و مضر توسط شهرداري با همكاري و نظارت دادستاني محترم ، كلانتري 12 ، شبكه بهداشت و درمان ، شبكه دامپزشكي و اداره حفاظت محيط زيست از تاريخ 7/11/94لغايت 11/11/94 به اجرا در خواهد آمد. لذا همكاري همشهريان عزيز به ويژه صاحبان سگها و دامداران وباغداران لازم و ضروري است و رعايت موارد و نكات ذيل مورد تقاضا و الزامي است:

1- صاحبان محترم و شهرونداني كه داراي سگ مي باشند نسبت به قلاده نمودن آن در محوطه ملك خود اقدام نمايند و حركت سگ در ساعات شبانه در سطح شهر به عنوان بلاصاحب، ولگرد و مضر شناخته مي شود و موجب اطلاف آن خواهد شد.

2- طرح اطلاف سگهاي ولگرد در محدوده و حريم شهر برابر مقررات قانوني و با هماهنگي دستگاههاي ذي ربط مي باشد و لذا به مدت5روز از تاريخ 7/11/94لغايت 11/11/94شهروندان به ويژه مالكين و صاحبان سگها ، دامداران و كشاورزان عزيز موظف خواهند بود موارد فوق را مورد توجه قرار دهند. در صورت اطلاف سگ در زمان تعيين شده اجراي طرح ، هيچ شكايت، اعتراض و عذري قابل قبول و رسيدگي نخواهد بود.

گردآورنده ي خبر : م.رضایی
زیارتی
چهارشنبه 14 بهمن 1394 - 23:24
چندسالی است که سگ کشی در ایران باعث حیرت وتعجب مردم دنیا شده است .بایددنبال راه دیگری برای این معضل باشیم کشتن وازبین بردن سگهاحل مشکل نیست .اولین حیوانی که توسط انسان رام شده است وبیشترین خدمت رابه بشریت کرده است مستحق این رفتارغیرانسانی نمیباشد.جمع اوری بلی ولی کشتار کاملا غیرانسانی میباشد.اگرمیخواهیدبه فرهنگ واگاهی جامعه ای پی ببریدیکی از راههای ان رفتاران جامعه باحیوانات است.رفتارمان رابا حیوانات انسانی کنیم ودراین راه انسانیت ملاک باشد نه عقاید شخصی .

ارسال نظر
The answer is

اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليد کننده سیستم ها و بسته های ترم افزاری مي باشد.